Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Aksion shembull i Real Madrid, Valverde ia “dedikon” Haaland

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Aksion shembull i Real Madrid, Valverde ia “dedikon” Haaland

Derbi i Madidit që po zhvillohet në “Wanda Metropolitan” mes Atletico Madrid dhe Real Madrid është mbyllur me shifrat 0-2, 45 minutat e para.

Goli i Rodrygo në minutën e 18 dhe Valverde në minutën e 36 i kanë dhënë avantazhin ekipin të Ancelotit. Festa e Valverde pas shënimit të golit duket si një “dedikim” për Haaland.

Goli i Valverde: 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga