Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

ZYRTARE/ Egnatia nuk “fal” lojtarë, titullari i padiskutueshëm rinovon kontratën për 2 vite

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Egnatia nuk “fal” lojtarë, titullari i
Egnatia

Abdurraman Fangaj ka rinovuar kontratën me Egnatian dhe për 2 vite të tjera. Klubi rrogozhinas ka bërë gjithçka të ditur përmes rrjeteve sociale.

Kujtojmë se titullarit të padiskutueshëm i kishte skaduar kontrata. Me këtë lëvizje, Egnatia konfirmon se nuk do lërë asnjë futbollist të vlefshëm, që t’i largohet.

Njoftimi i Egnatias: 

“Përshëndetje Kampionë” ! “Të nderuar pasagjerë” kemi vendosur të njoftojmë se mbrojtësi Abdurrahman Fangaj ka rinovuar kontratën me KF Egnatian deri në vitin 2026-të.

Klubi i shpreh mirënjohjen  Fangajt për besimin që ka për të vazhduar “fluturimin në avionin e kampionëve” dhe për dy sezonet e ardhshme".

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga