Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Skuka e Murataj mesazh ‘copy-paste’ tifozëve: Nuk e meritonit, jeni krenaria e Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT
Skuka e Murataj mesazh ‘copy-paste’ tifozëve: Nuk e meritonit,
Skuka, Murataj, Guerrils

Xhuliano Skuka dhe Valentino Murataj u kanë dedikuar disa rreshta tifozëve pas humbjes në finalen me Egnatian. Partizani u mposht në Air Albania dhe dorëzon kështu fronin e kampionit duke u mjaftuar me vendin e dytë në Superiores.

Dy benjaminët e tifozërisë së kuqe i janë drejtuar tifozëve me fjalë të njëjta në InstaStory-t e tyre duke u kërkuar falje në njëfarë mënyrë.

“Ju jeni krenaria e këtij klubi. Nuk e meritonit këtë fund, nuk jeni ndalur gjatë gjithë vitit duke kënduar dhe duke na qëndruar afër në çdo moment”, shkruajnë Skuka e Murataj.

Skuka e Murataj mesazh ‘copy-paste’ tifozëve: Nuk e meritonit,
 
Skuka e Murataj mesazh ‘copy-paste’ tifozëve: Nuk e meritonit,
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga