Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Përgatitjet për Europën, Partizani dhe Struga nuk “pyesin” për Kombëtaren

Shkruar nga NEWSPORT
Përgatitjet për Europën, Partizani dhe Struga nuk
 

Partizani dhe Struga do të luajnë nesër një takim miqësor mes tyre. Sfida merr jetë prej orës 17:00 në stadiumin “Gjorgji Kyçyku” të Pogradecit. Të dyja skuadrat po stërviten për Europën, ndërsa kujtojmë se Partizani luan në turin e parë të Conference League dhe Struga në Champions League.

Dhe pse nesër luan Kombëtarja, e gjithë vëmendja nuk është aty. Një favor është se ndeshja miqësore do të ketë mbaruar para sfidës më të rëndësishme për shqiptarët nesër.

Kujtojmë se Shqipëria përballet me Spanjën në 21:00. Takimi në Dyseldorf do të vulosë dhe fatet e grupit B për kuqezinjtë në Euro 2024.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga