Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

“Një jetë, dy ngjyra, një skuadër”, Vllaznia gati për të fituar finalen… e vogël

Shkruar nga NEWSPORT
“Një jetë, dy ngjyra, një skuadër”, Vllaznia
Vllaznia

Vllaznia dhe Skënderbeu do të përballen ditën e sotme në kuadër të finales së vogël të “Abissnet Superiore, sfidë në të cilën do të vendoset vendi i 3-të dhe i 4-të.

Ndeshja që do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania”, do të startojë në orën 19:00.

Këtë mëngjes nuk ka munguar as postimi i bërë nga klubi shkodran në faqen zyrtare, ku rikujton tifozët kuqeblu që sot është dita e ndeshjes. Madje në kampin e Vllaznisë duket se ka pozitivitet që do ia dalin të fitojnë finalen e vogël.

“Forca Vllaznia! Një jetë, dy ngjyra, një skuadër”, shkruan Vllaznia.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga