Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Lanë Tiranën për Pogradecin, Orges Shehit i bashkohet 1 tjetër sulmues me grupin

Shkruar nga NEWSPORT
Lanë Tiranën për Pogradecin, Orges Shehit i bashkohet 1
Fotomontazh / Orges Shehi & Partizani

Partizani la sot Tiranën për Pogradecin. Në qytetin liqenor të kuqtë u zhvendosën për shkak të kushteve të favorshme klimaterike që ofron.

Orges Shehi do bëjë llogaritë prej ditës së nesërme dhe me Bintsoukan. Sulmuesi ka përfunduar angazhimet me përfaqësuesen e Kongos dhe do të vendoset në dispozicion të kryeqytetasve.

Kujtojmë se më parë Partizani prezantoi Rodrigo Piloton. Kështu qendra e sulmit po merr formë para turit të parë të Conference League.

Nënkampionët njihen nesër me kundërshtarin. Shorti mbahet në Nyon të Zvicrës prej orës 14:30.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga