Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Fytyra të reja në ‘Loro Boriçi’, Vllaznia nis rrugëtimin për titullin kampion

Shkruar nga NEWSPORT
Fytyra të reja në ‘Loro Boriçi’, Vllaznia nis
Vllaznia ne stervitje

Vllaznia i ka dhënë fund pushimeve dhe pasditen e sotme kanë zhvilluar seancën e parë stërvitore duke nisur në këtë mënyrë përgatitjet për ndeshjet europiane.

Në fushën e Loro Boriçit shihen fytyra të reja me 4 transferimet e verës, Ardit Deliu, Melos Bajrami, Amir Kahrimanovic e Klinti Qato që zhvillojnë seancën e parë me skuadrën e re.

Më 18 qershor kuqeblutë do të mësojnë edhe skuadrën që do të kenë rival në raundin e parë të Conference League. Objektiv është kalimi i të paktën një turi që do të sillte të ardhura të konsiderueshme në arkat e klubit.

Objektivi dhe ëndrra e madhe është titulli kampion dhe drejtuesit vijojnë punën për të përforcuar akoma më shumë organikën.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga