Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

FOTO/ Saranda e “çmendur” pas Partizanit, një grup tifozësh niset për Tiranë

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Saranda e “çmendur” pas Partizanit, një grup
 

Një grup tifozësh është nisur nga Saranda në mbështetje të Partizanit. Këto të fundit luajnë sot në 19:00 kundër Egnatias.

Ky takim do vendosë dhe fituesin e titullit kampion. “Air Albania” do të ketë më shumë se 10 mijë tifozë të pranishëm për finalen e madhe.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që tifozë nga Saranda mbështesin të organizuar Partizanin. Çdo sezon ato nuk kanë munguar në ndeshje me peshë.

FOTO/ Saranda e “çmendur” pas Partizanit, një grup
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga