Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Finale me Dinamon, Teuta fton durrsakët në ‘Niko Dovana’: Hyrja falas, merr shokun dhe hajde

Shkruar nga NEWSPORT
Finale me Dinamon, Teuta fton durrsakët në ‘Niko Dovana’:
 

Teuta do të presë Dinamon në Niko Dovana nesër në orën 16:00 për të luajtur ndeshjen e javës së fundit të Superiores.

Është direkt një finale për vendin e 4-të të Final Four. Gara është e ashpër me dy konkurrentë të tjerë si Tirana e Skënderbeu, por Teuta e Dinamo duhet të bëjnë detyrën e tyre dhe të shpresojnë në hapin fals të rivalëve.

Klubi bregdetar ka vendosur të hap dyert e stadiumit për tifozët duke bërë thirrje për mbështetje masive në këtë finale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ᴋғ ᴛᴇᴜᴛᴀ (@kfteuta.official)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga