Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Duelojnë me Skënderbeun, Partizani motivon tifozët: Besën dhamë, Guerrils jan deri në pafundësi

Shkruar nga NEWSPORT
Duelojnë me Skënderbeun, Partizani motivon tifozët: Besën
Partizani dhe tifozët

Për të gjithë tifozët e Partizanit, dita e sotme është shumë e rëndësishme. Në “Air Albania” në orën 20:00 do të presin Skënderbeun, për të bërë mes tyre llogaritë për finalen e madhe të “Final – Four”.

Demat janë më të motivuar se kurrë, teksa favorizoheh nga barazimi. Në rast se sfida pas 90-të minutash nuk nxjerr një fitues, të kuqtë do të kualifikohen në finale si rezultat i renditjes më të mirë në Superiorë.

Gjithsesi emocionet kanë kapluar kryeqytetin. Klubi i kuq nuk dëshiron asgjë ti lërë rastësisë dhe para kësaj sfide ka bërë një postim që “çon” në “qiell” tifozët e kuq.

“Ish një ditë kur besëm dham, për pasionin pa kufi

Guerrils jan, me ty Partizan, deri në pafundësi”, thuhet ndër të tjera në postim.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga