Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Ngjyrat bardheblu gëzojnë Ilir Metën, Agustin Kola "mbërrin" në Facebook-un e tij: Kampion i përjetshëm

Shkruar nga NEWSPORT
Ngjyrat bardheblu gëzojnë Ilir Metën, Agustin Kola
Ilir Meta dhe Agustin Kola

Ilir Meta i ka uruar ditëlindjen legjendeës së futbollit të Tiranës, por edhe atij shqiptar, Agustin Kolës.

Kreu i Partisë së Lirisë ka publikuar një foto me ish-futbollistin Kola, duke mbajtur në duar fanellën e Tiranës, e cila mbi të shkruan “Meta” me numrin 11.

Në një situatë tepër të komplikuar politike, ish-presidenti i Republikës së Shqipërise, Ilir Meta gëzohet nga ngjyrat bardheblu.

Ndërsa, urimin e ditëlindjes për Agustin Kolën, Meta e ka bërë në Facebook-un tij.

“Edhe 100 pranvera të reja dhe shumë urime të përzemërta për legjendën bardhë e bluy dhe kuq e zi, Agustin Kola! Jetë të gjatë, shëndet të plotë dhe sa më shumë suksese të reja në trajnimin sportiv, ku po shkëlqen me rezultate të larta, si Kampion i përjetshëm!”, shkruan Ilir Meta në urimin e tij.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga