Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

E TRISHTË/ Zi në familjen e ish-trajnerit të Vllaznisë, humbet njeriun më të dashur

Shkruar nga NEWSPORT
E TRISHTË/ Zi në familjen e ish-trajnerit të Vllaznisë,
E trishte

Një lajm i trishtë vjen nga Auron Miloti i cili ka humbur mamanë e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vete ish-trajneri dhe drejtori i Vllaznisë me një postim në rrjete sociale.

E TRISHTË/ Zi në familjen e ish-trajnerit të Vllaznisë,
Auron Miloti

“Të dashur miq. Sot u nda nga jeta nana ime Ledina Miloti. Përcjellja për në banesën e fundit do të bëhet ditën e mërkurë, dt. 5 qershor, tek salla e ceremonive mortore “Bekteshi”, në Zdrale. Varrimi bëhet në orën 13.00. Pritja bëhet të enjten, 6 qershor dhe të dielën, 9 qershor tek salla e ceremonive mortore Bekteshi”, shkruan Miloti.

Redaksia e Newsport.al i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Miloti për humbjen e njeriut të tyre të dashur.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga