Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

U dëmtua ndaj Fiorentinës, mësohet sa do të mungojë Paulo Dybala

Shkruar nga NEWSPORT
U dëmtua ndaj Fiorentinës, mësohet sa do të mungojë

Paulo Dybala u dëmtua në sfidën ndaj Fiorentinës. Argjentinasi ka marrë nëj dëmtim në muskulin e kofshës dhe fatkeqësisht i duhet të jetë larg fushave.

Lojtari duhet që minimalisht të qëndrojë jashtë fushave deri në fillim të vitit të ardhshëm. Në këtë mënyrë kampioni i botës humbet ndeshjet me Sheriffin, Bolognan, Napolin dhe Juventusin.

“Dhimbje koke” për Jose Mouirnhon, i cili duhet të bëjë llogaritë pa 30-vjeçarin në ndeshje të rëndësishme. Portugezi do të duhet të gjejë një zëvendësues dhe me shumë gjasa Belotti do të marrë vendin e tij në sulm.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga