Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Taulant XHAKA tregon të vërtetën: Para ndeshjes babai më tha të gjuaja se do shënoja

Shkruar nga NEWSPORT
Taulant XHAKA tregon të vërtetën: Para ndeshjes babai më tha

Mesfushori Taulant Xhaka është shprehur për "Supersport" se para ndeshjes babai i tij i ka thënë që kur të kishte mundësi për të gjuajtur ta provonte se do të shënonte gol.

"Babi më tha para ndeshjes nëse ke mundësi për të gjuajtur, gjuaj se do shëosh. Kemi luajtur shumë mirë, ishte fitore e rëndësishme. Jemi stërvitur shumë mirë dhe Panuçi na ka përgatitur shumë mirë për ndeshjen me Izraelin. Nuk ishte polemikë në fillim me Panuçin, e kam marrëdhënien shumë mirë me trajnerin".

 

Tags:

KOMBETARJA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga