Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Supersfida me Tottenham, Armando Broja ngre dilema te trajneri portugez

Shkruar nga NEWSPORT
Supersfida me Tottenham, Armando Broja ngre dilema te trajneri portugez

Fulham luan ndeshjen e radhës përballë Tottenham, të shtunën(16 mars) ora 18:30. Kjo ndeshje vlen për javën e 29-të të Premier League dhe Armando Broja është një nga pikëpyetjet e stafit të Fulham.

Trajneri portugez Marco Silva nuk e ka preferuar Brojën titullar, megjithatë sinjale ndryshimi mund të vijnë nga ndeshja e fundit. Sulmuesi 22-vjeçar asistoi në takimin e fundit, ku mori 10 minuta në humbjen 2 me 1 ndaj Ëolves.

Dilemat ekzistojnë, ndërsa Broja pret më shumë minuta për të treguar veten. Kujtojmë se sulmuesi shqiptar është në huazim nga klubi i Chelseat, që zotëron të drejtën e kartonit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga