Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

VIDEO që po kryqëzon Hysajn, mbrojtësi ul kokën dhe i hap udhë golit të dytë të Italisë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO që po kryqëzon Hysajn, mbrojtësi ul kokën dhe i hap
Momenti i Elseid Hysaj

Italia mposhti Shqipërinë 2-1, me kuqezinjtë që shënuan golin e parë me Nedim Bajramin, por nuk ia doli të ruante për shumë gjatë avantazhin.

Vetëm 10 minuta zgjati epërsia e kuqezinjve, pasi Bastoni dhe Barella do të mposhtin Strakoshën. Por ajo që ka irrituar tifozët është Elseid Hysaj.

Mbrojtësi në momentin që Barella ka gjuajtur topin, ai ka ulur kokën dhe në këtë moment sfera ka përfunduar brenda rrjetës. Videoja e këtij momenti është bërë virale në internet dhe tashmë të gjithë po kryqëzojnë Hysajn në rastin e golit të avantazhit të "axurrëve".

Momenti kur Hysaj ul koken ne momentin e golit te Barella

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga