Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

VIDEO/ Mbi 30 mijë shqiptarë “pushtojnë” Dyseldorfin, vajza e Sylvinhos shpërndan pamje 1 ditë para ndeshjes

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Mbi 30 mijë shqiptarë “pushtojnë” Dyseldorfin,
 

Festa në Dyseldorf ka nisur. Dhe pse 1 ditë para ndeshjes Shqipëri – Spanjë, tifozët kuqezi janë duke festuar në bare të ndryshme.

Pamjet e fundit janë shpërndarë nga vajza e trajnerit Sylvinho. Tati tregon çfarë po ndodh, ndërsa ndodhet në Dyseldorf.

Kujtojmë se prej të atit, Tati është kthyer në një nga mbështetëset më të zjarrta të Shqipërisë. Ndeshja e nesërme fillon në 21:00 dhe ajo bashkë me më shumë se 30 mijë të tjerë priten në stadium duke mbështetur Shqipërinë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga