Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

“Pres më shumë minuta”, Ernest Muçi për mungesën e hapësirave: Çfarë të them? E di Sylvinho

Shkruar nga NEWSPORT
“Pres më shumë minuta”, Ernest Muçi për
 

Kombëtarja e Shqipërisë ka humbur 2 me 1 ndeshjen e parë në Euro 2024 kundër Italisë. Gjithçka u vendos me golat në pjesën e parë.

Pas ndeshjes foli për Klan TV, Ernest Muçi. Sulmuesi i Kombëtares u aktivizua në minutën e 86’.

Pse nuk merr minuta? "Nuk kam çfarë të them. Ajo është e trajnerit. Trajneri ka skemën e tij në kokën e tij, deri tani kanë funksionuar dhe nuk ke çfarë të thuash".

A pret të luash më shumë? "Normale që pres, është e vërtetë që të gjithë çunat që ishim në stol prisnim".

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga