Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Ndryshime para Italisë, Sylvinho u vjen në ndihmë djemve të Kombëtares

Shkruar nga NEWSPORT
Ndryshime para Italisë, Sylvinho u vjen në ndihmë djemve të
Trajneri Sylvinho dhe Kombëtarja shqiptare

Kombëtarja e Shqipërisë do të ndryshojë hotelin, pasi të ketë mbaruar stërvitjen e fundit para ndeshjes me Italinë. Sylvinho e kërkoi ndryshimin, për t’i ardhur në ndihmë lojtarëve si mundësi relaksi.

Kujtojmë se Kombëtarja ka kryer stërvitjet deri sot në kampin bazë të Kaiseraut. Ndeshja me Italinë luhet nesër në 21:00.

Dy përfaqësueset përballen në “Signal Iduna Park”. Impianti i Dortmundit pritet të ketë më shumë tifozë shqiptarë se italianë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga