Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

VIDEO/ "Të q***** motrën", ja si e feston Ernest Muçi golin e 3-të me Besiktas

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ "Të q***** motrën", ja si e feston Ernest Muçi
Ernes Muçi

Vetëm para pak minutash, Ernest Muçi shënoi golin e 3-të sezonal me fanellën e Besiktas. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare i dha avantazhin ekipit të tij, në ndeshjen që po luajnë përballë Ankaragucu.

Por nuk ishte vetëm goli ai që mori vëmendjen, pasi Muçi e festoi atë në një mënyrë “alla-shqiptare”. Ish-i i Tiranës e festoi golin duke ofenduar në gjuhën shqipe.

“Të q***** motrën”, thotë Muçi pas shënimit të golit, duke e shprehur kështu kënaqësinë dhe gëzimin e tij.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga