Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Sylvinho e mbajti me vete, e ardhmja e Kombëtares ka "dy fjalë" nga Gjermania

Shkruar nga NEWSPORT
Sylvinho e mbajti me vete, e ardhmja e Kombëtares ka "dy
 

Simon Simoni nuk u bë pjesë e listës së Kombëtares për Europianin e Gjermanisë. Pavarësisht kësaj, Sylvinho preferoi ta mbante me vete.

Simoni ka shpërndarë foto nga stërvitja përmes rrjeteve sociale. Portieri i Frankfurt tregon se është i lumtur për këtë mundësi.

“Ditë intensive kuqezi. I lumtur që jam pjesë e një grupi me kampionë dhe kam mundësi të rritem e përmirësohem çdo ditë. Forca Shqipëri”, shkruan Simoni.

19-vjeçari shihet si e ardhmja e portës te Kombëtarja. Kujtojmë se Dinamo e shiti kartonin e tij për 600 mijë euro.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga