Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

E MREKULLUESHME/ Nuk ka divorc në Angli, Chelsea bën baner Armando Brojën në rrugët e Londrës (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT
E MREKULLUESHME/ Nuk ka divorc në Angli, Chelsea bën baner Armando
Armando Broja

Armando Broja është një nga më të diskutuarit te Chelsea. E ardhmja e ‘yllit’ të Kombëtares shqiptare është ende në diskutim, me Borussia Dortmund dhe Ipswich Town që dëshirojnë shërbimet e tij.

Pikërisht e ardhmja e tij e mbetur në hije po merr dritë dhe duket sikur kanë 'rilindur' mendimet që Broja mund të qëndrojë te “Blutë e Londrës”.

‘Pista’ e qëndrimit vjen prej faktit që në rrugët e Londrës, klubi i Chelseat ka filluar të vendosë banera me fotot e Armando Brojës. Rrugët e kryeqytetit anglez janë mbushur me banera të tillë, duke ngritur edhe njëherë hipotezën e qëndrimit.

Kujtojmë që 22-vjeçari është në huazim nga Chelsea te Fulham që nga janari i këtij viti. Për këtë huazim, Fulham do të paguajë 4 milionë paund dhe Broja do të rikthehet te Chelsea për të diskutuar për të ardhmen.

E MREKULLUESHME/ Nuk ka divorc në Angli, Chelsea bën baner Armando
Baneri i Armando Brojës në rrugët e Londrës

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga