Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Legjenda Lorik Cana: E kemi fituar çmimin me tifozët, treguam çfarë përfaqësojmë

Shkruar nga NEWSPORT
Legjenda Lorik Cana: E kemi fituar çmimin me tifozët, treguam
Lorik Cana

Shqipëria dhe Spanja do të luajnë sonte në orën 21:00 takimin e fundit të tyre në grupin B. Spanja e ka siguruar kualifikimin si vend i parë, teksa Kombëtarja kuqezi shpreson te një rezultat pozitiv për të besuar.

Para ndeshjes foli Lorik Cana për Klan TV. Ishi i Kombëtares shqiptare tha se ccmimin Shqipëria e ka fituar përmes tifozëve. 

“Kemi 80 përqind të këtij stadiumi, kemi kap një çmim, çfarë vlere përfaqësojmë brenda dhe jashtë fushe. Kush e kishte menduar pas Italisë dhe Kroacisë?

Nivel shumë i lartë, këto lojtarë që do kenë minuta te Spanja do e shfrytëzojnë për të pasur hapësirë më tutje te Spanja. Të kënaqen lojtarët tonë për vete, duke u kënaqur vetë do na kënaqin të gjithëve", u shpreh Cana. 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga