Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Kryqëzimi pas gafës me Italinë, sulmuesi i Kombëtares del në mbrojtje të Hysajt

Shkruar nga NEWSPORT
Kryqëzimi pas gafës me Italinë, sulmuesi i Kombëtares del
 

Elseid Hysaj u vendos në qendër të kritikave, pas ndeshjes që Shqipëria humbi 2 me 1 përballë Italisë. Mbrojtësi i Kombëtares i hapi rrugë golit të fitores së axurrëve, ndërsa ka kërkuar ndjesë për paraqitjen e tij.

Së fundmi ka kthyer aktiv rrjetin social Instagram ku dhe reagoi. Mirlind Daku është një prej lojtarëve kuqezi që i ka dalë publikisht në mbrojtje.

Sulmuesi ka shpërndarë një foto të Hysajt në rrjetet sociale duke treguar mbështetjen. Kështu bëhet shembull dhe për të tjerët në një kohë që Hysaj ndoshta po përjeton presionin më të madh në karrierën e tij.

Kryqëzimi pas gafës me Italinë, sulmuesi i Kombëtares del
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga