Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Short "ferri" për Real Madridin, zbulohen kundërshtarët e mundshëm të "Los Blancos" në Champions League

Shkruar nga NEWSPORT
Short "ferri" për Real Madridin, zbulohen kundërshtarët

Skuadra e Zinedine Zidane, Real Madriri arriti të marrë një fitore të pastër dhe mbi të gjitha të thellë ndaj APOEL-it 6-0, duke siguruar në mënyrë automatike kualifikimi në fazën tjetër, duke përfunduar në vendin e dytë në renditje në Grupin H. "Sport.es", ka zbuluar se dy kundërshtarët e mundshëm të "Los Blancos"  mund të jenë Manchester City dhe Besiktas, të cilët do të jenë në vazon e parë.

Një tjetër mundësi është që Real Madridi të përballet me tre skuadra të mëdha si, PSG, Manchester United dhe Celsea, gjithmonë nëse grupet nuk ndryshojnë dhe qëndrojnë ashtu siç janë deri tani.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga