Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Shokon ish e dashura e sulmuesit: Ai i zoti në krevat? Sa e bënte një herë e zinte gjumi  

Shkruar nga NEWSPORT
Shokon ish e dashura e sulmuesit: Ai i zoti në krevat? Sa e bënte

Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të famshëm dhe normalisht fama përkthehet dhe në thashetheme, të cilat kanë qenë të shumta për sulmuesin e Real Madridit.

Së fundmi, Ronaldo është bërë objekt bisede për shkak të intervistës që ka dhënë ish e dashura e tij, Nereida Gallardo e cila ka marrë famën që nga koha kur ishte në lishje me "yllin" portugez.

Gallardo ka dhën një intervistë për mediat spanjolle ku ka folur për kohën që ka qenë në krah të Ronaldos, duke komentuar dhe një pjesë të detajeve private që kanë kaluar mes tyre gjatë kohës që kanë qenë në lidhje. Ajo ka treguar se pasi kryente marrëdhënie seksuale me portugezin, atë e zinte gjumi.

"Nuk i pëlqente të përdorte prezervativë, ndaj nuk besoj se djali i tij i parë është lindur nga një nënë mbartëse. Në shtrat e konsideronte veten Zot, por pasi e bënte një herë e zinte gjumi", është shprehur Gallardo.

[gallery columns="1" size="full" ids="209320,209321"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga