Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

RTSH Sport dhuratë tifozëve, supersfida e javës falas në ekranet tuaja

Shkruar nga NEWSPORT
RTSH Sport dhuratë tifozëve, supersfida e javës falas në
Bayern Munchen – Manchester City është ndeshja e përzgjedhur nga RTSH Sport për t’u transmetuar live dhe falas në ekranet tuaja. Në Allianz Arena, bavarezët do të tentojnë mrekullinë përballë furisë së ekipit të Guardiolës. Do të jetë thuajse e pamundur teksa anglezët kanë fituar ndeshjen e parë në Manchester me rezultatin 3-0 që i mban si favoritë ansolut për kualifikimin. Mirëpo, janë ende 90 minuta për t’u luajtur dhe futbolli n aka mësuar se fjala e pamundur është “non-grata” në këtë sport. Në të shkuarën kemi parë përmbysje të çmendura ndaj bavarezët, duke patur edhe një ekip plot yje kanë të drejtë të ëndërrojnë dhe ta kthejnë këtë ëndërr në realitet. Gjithçka do të vendoset, nesër në orën 21:00.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH (@rtshqiptar)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga