Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Laçi rrëshket në Rrogozhinë, mposhtet nga Egnatia

Shkruar nga NEWSPORT
Laçi rrëshket në Rrogozhinë, mposhtet nga Egnatia

Laçi është mposhtur kundër Egnatias me rezulatin 2-1. Skuadra kurbinase nuk ka arritur të marrë një rezultat pozitiv në ndeshjen e luajtur sot në Rrogozhinë.

Ky takim ishte i vlefshëm si miqësore dhe ndeshja u zhbllokua në minutën e 12-të me anë të 11-metërshi nga Melani. Më pas kurbinasit barazuan me Qaqin, ndërsa në fund ishte Allkanjari që realizoi golin e fitores.

 

Tags:

VENDI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga