Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Risi në muajin mars, Superiorja vjen me ndryshime

Shkruar nga NEWSPORT
Risi në muajin mars, Superiorja vjen me ndryshime

Superiorja kthehet me ndeshje në ditën e diel. Muaji mars tashmë do të sjelli dhe një ndryshim, që ka të bëjë me orarin e ndeshjeve.

Nga java e ardhshme, ndeshjet e para do të luhen në orën 14:00. Kujtojmë se prej kohësh ishim mësuar që të fillonin në orën 13:30.

Ndërkohë ndeshjet e tjera do të vazhdojnë të luhen në orën 17:00. Interesi i tifozëve për Superioren pritet të shtohet po ashtu, pasi kanë mbetur dhe 10 ndeshje nga përfundimi i sezonit të rregullt.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga