Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Revolucioni i jashtëzakonshëm i Wanda Narës, bukuroshja mahnit ndjekësit me ndryshimin e fundit

Shkruar nga NEWSPORT

Wanda Nara mbetet në qendër të vëmendjes dhe është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale, dhe me të drejtë.

Pas përfundimit të historisë me Mauro Icardin, Wanda ka “përveshur mëngët” dhe përveç projekteve të reja, ajo ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj.

Në llogarinë e saj në “Instagram”  Wanda ka mahnitur ndjekësit pasi ka ndryshuar totalisht look-un e saj për një projekt të ardhshëm. Nga një vajzë bjonde modelja është kthyer në brune pasi ka lyer flokët me ngjyrën e saj natyrale.

“Ngjyra ime natyrale për një projekt kaq të bukur. Gjithçka ndryshon”, shkruan ajo.

[caption id="attachment_676731" align="alignnone" width="433"] Wanda Nara me look te ri[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga