Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Isco largohet nga Real Madrid? Përgjigjet trajneri i Real Madrid

Shkruar nga NEWSPORT
Isco largohet nga Real Madrid? Përgjigjet trajneri i Real Madrid

Isco nuk po kalon një periudhë aspak të mirë tek Real Madrid, pasi nuk është preferuar aspak nga trajneri Santiago Solari. Në konferencën për mediat përpara sfidës së nesërme në Kupën e Mbretit ndaj Leganes, tekniku është përgjigjur nëse Isco mund të largohet nga skuadra.

"Ne kemi një skuadër shumë të mirë dhe unë duhet të zgjedh se kush duhet të startojë në çdo ndeshje. Nuk më takon mua të merren me çështjen e merkatos, pasi unë jam thjeshtë trajneri", ka thënë ndër të tjera Solari, i cili ka "dribluar" situatën me Iscon.

 

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga