Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Përpjekje dëshpëruese për të luajtur në Champions League, kryetari i bordit të gjermanve: Ronaldo na u ofrua dhe ne

Shkruar nga NEWSPORT
Përpjekje dëshpëruese për të luajtur në Champions

Saga e Cristiano Ronaldo duket që nuk ka fund. Philip Holzer, kryetari i bordit të Frankfurt, ka folur për herë të parë mbi ofertën e klubit të Manchester United që të transferonte yllin portugez.

Përpjekjet dëshpëruese të United për të gjetur një ekip ku Ronaldo mund të luante në Champions League, kanë përfunduar deri tek Frankfurt, të cilët nuk e kanë pranuar.

“Ai na u ofrua dhe ne. Mendoj që një gjë e tillë ka ndodhur me çdo klub pjesmarrës në Champions League”, u shpreh Holzer.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga