Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Pep Guardiola i fiksuar me spanjollët, ja mbrojtësi i ri që mund t'i bashkohet Manchester Cityt

Shkruar nga NEWSPORT

 

Pep Guardiola do të rifreskojë mbrojtjen e Manchester City-t.

Sipas prestigjiozes spanjolle, 'Mundo Deportivo', mbrojtësi i Real Sociedad, Yuri Berchiche është njëri nga emrat që Pep Guardiola e ka në listën e dëshirave për merkaton e verës.

Trajneri i City-t ka dërguar vëllanë dhe njëkohësisht agjentin e tij, Pere në Spanjë për të bërë hapat e parë në transferimin e Berchiche.

Klauzola e tij është 26 milionë euro.

[caption id="attachment_88189" align="alignnone" width="430"]Yuri Berchiche Yuri Berchiche[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga