Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Panucci e la jashtë listës, flet menaxheri i njohur: Duhej të ishte GURI, jo SADIKU që po ngroh stolin. Urime Abazaj!

Shkruar nga NEWSPORT
Panucci e la jashtë listës, flet menaxheri i njohur: Duhej të

Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci ka publikuar ditën e djeshme listën me futbollsitët e grumbulluar për miqësoren ndaj Norvegjisë. Në listën e publikuar vihej re se nga Kukësi nuk ishte asnjë lojtar i grumbulluar, madje as sulmuesi, Sindrit Guri i cili ka bërë një sezon të shkëlqyer.

Lidhur me vendimin e teknikut italian ka reaguar menaxheri i njohur, Elton Marini i cili është shprehur se do të ishte më mirë të ishte Guri në listë dhe jo Sadiku, që sipas tij po ngroh stolin. Ndërkohë që nuk ka harruar të përgëzojë Abazajn për grumbullimin duke i uruar suksese.

"SIDRIT GURI duhej të ishte në listë dhe jo Sadiku që po ngroh stolin. Urime KRISTAL ABAZAJ, e meriton plotësisht".

[gallery columns="1" size="full" ids="216554"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga