Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Mësohen formacionet Real Madrid-Osasuna, Zidane gëzon madrilenët

Shkruar nga NEWSPORT
Mësohen formacionet Real Madrid-Osasuna, Zidane gëzon madrilenët

Real Madrid dhe Osasuna do të përballet sot në orën 16:00 në stadiumin "Santiago Bernabeu". Ajo që bie në sy në këtë takim është rikthimi i Cristiano Ronaldos, i cili do ta nisë ndeshjen që nga minuta e parë. Për yllin portugez kjo do të jetë ndeshja e parë që pas dëmtimit që pësoi në finalen e Euro 2016 kundër Francës. Ndërkohë edhe Benzema pritet të debutojë pasditen e sotme, pasi edhe ai ka qenë i dëmtuar.

Formacionet zyrtare:

[gallery columns="1" size="full" ids="34540"]

Tags:

BOTA LA LIGA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga