Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Nuk u përshtat te Bayern, Arabia Saudite ofron 30 milionë euro për Sadio Mane

Shkruar nga NEWSPORT
Nuk u përshtat te Bayern, Arabia Saudite ofron 30 milionë euro
Sadio Mane nuk ka mundur të përshtatet me Bayern Munich. Pas largimit të tij nga Liverpoo paraqitja e sulmuesit seleganez ka qenë vetëm në rënie, duke bërë që edhe vlera e tij në treg të bie. Por gjithësesi Arabia Saudite nuk ka të ngopur me lojtarë dhe tashmë për shërbimet e Manes janë të gatshëm të derdhin në arkat e bavarezve plot 30 milionë euro. Al-Nassr ka nisur bisedimet me skuadrën gjermane dhe do iu ofrojnë 30 milionë euro, shumë kjo e vështirë të refuzohet nga kampionët e Bundesligës, pasi këto të fundit nuk duken të kënaqur nga sulmuesi dhe largimi i tij është mëse i mundshëm. Nëse një operacion i tillë kompletohet atëherë Mane do t'ë bashkohej CR7-tës te skuadra arabe.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga