Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

NATIONS LEAGU/ Nuk ka gola në 45 minutat e para, dy takimet e Ligë D në luftë për kreun

Shkruar nga NEWSPORT
NATIONS LEAGU/ Nuk ka gola në 45 minutat e para, dy takimet e Ligë D

Nations League po zhvillon 2 takimet e para të ditës së sotme Andorra – Letoni dhe Moldavi – Litenshtein. Janë mbyllur me rrjeta të paprekura pjesët e para të takimeve të vlefshme për Ligën D.

Letonia kërkon 1 pikë që të kualifikohet në fazën tjetër dhe të ngjitet një një Ligë më lart. Në krahun tjetër një fitore e Moldavisë do të ndryshonte pozitat në këtë grup.

Rezultatet e pjesëve të para:

Andorra – Letoni 0-0

Moldavi – Litenshtein 0-0

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga