Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Martini dhe Tetova shuajnë dilemat, formacionet zyrtare Egnatia - Teuta

Shkruar nga NEWSPORT
Martini dhe Tetova shuajnë dilemat, formacionet zyrtare Egnatia - Teuta

Egnatia do të presë në “Egnatia Arena” skuadrën e Teutës për të bërë mes tyre llogaritë e javës së 25-të të Superiores. Rrogozhinasit vijnë pas humbjes me Vllazninë në kampionat dhe ndaj durrsakëve do të tentojnë të bëjnë “autokritikën”.

Edi martini dhe Edlir Tetova kanë shuar çdo dilemë sa i takon formacionit. Të dy timonierët kanë vendosur për 11-tëshen titullare me të cilin do të zbresin në fushën e lojës.

Formacionet zyrtare:

EGNATIA: Sherri, Dylis, Aleksi, Montenegro, Fernando, Ndreca, Zejnullai, Xhemajli, Rama, Fangaj, Ibrahimoglu. Trajner: Edlir Tetova

TEUTA: Vata, Jazxhi, Peposhi, Beqja, Daci, Boci, Kruja, Lloci, Gjinollari, Fili, Gjini. Trajner: Edi Martini

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga