Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Marokeni “thumbon" ekipin e Cristiano Ronaldos me një foto në Instagram

Shkruar nga NEWSPORT

Pasi dështoi në ekzaminimin mjekësor me Al Nassr, fantazisti maroken, Hakim Ziyech ka shpërndarë një postim në llogarinë e tij personale në rrjetin social Instagram ku mohon problemet e tij fizike në gju.

Ai ka shpërndarë një foto ku fokusohen këmbët e tij dhe e ka shoqëruar me një mbishkrim “Vërtetë probleme me gjurin?” duke shtuar në fund edhe dy emoji që qeshnin.

Ziyech në moshën 30-vjeçare dhe me pak minuta në “Stamford Bridge”, po kërkon të dalë këtë verë në kërkim të aventurave të reja dhe të rikthehet në fushë si protagonist. Ndërkohë me atë çfarë shihet, aventura e tij arabe duket se do të duhet të presë.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga