Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Lukaku në garë me kohën, caktohet afati i fundit për të ardhmen

Shkruar nga NEWSPORT
Lukaku në garë me kohën, caktohet afati i fundit për të

E ardhmja e Romelu Lukakut është kthyer në një “telenovelë”. Sulmuesi belg dëshiron Interin  dhe bisedimet me Chelsea vazhdojnë për shkëputjen e kontratës. Blutë e Londrës e lejuan lojtarin të bashkohet me pjesën tjetër të skuadrën me vonesë, teksa mbetet për t’u zgjidhur në ditët e ardhshme.

Drejtuesit i kanë dhënë afatin e fundit për të vendosur për të ardhmen dhe gjithçka duhet të zgjidhet brenda kësaj jave. Moratta dhe Ausilio janë në kontakte të vazhdueshme së bashku dhe me Lukakun.

Tashmë gjithçka është në garë me kohën dhe sa më shpejt të zgjidhet kjo çështje aq më mirë për të 3-ja palët.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga