Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Lojtarët e Kombëtares ‘tallen’ me Edi Ramën: Afrikan i Rrogozhinës?

Shkruar nga NEWSPORT

Nisur nga marrëveshja e fundit e kryeministres italiane, Giorgia Meloni dhe Edi Ramës, për zbarkimin e afrikanëve në Shqipëri, duket se edhe lojtarët e Kombëtares kanë qenë të vëmendshëm me ngjarjet në vendin tonë pavarësisht se qëndrojnë jashtë.

Mirlind Daku dhe Arbnor Muja kanë shfrytëzuar kohën pushim ndërmjet stërvitjeve dhe kanë nisur batutat në rrjete sociale. Në një foto të postuar nga Muja i cili fesonte me shqiponjë sëbashku me shokun e skuadrës te Antwrp, Mirlind Daku i shkruan: Po ky i Rrogozhinës është? Muja i përgjigjet menjëherë me të njëjtën monedhë dhe i shkruan: I Lushnjes.

Lojtarët e Kombëtares i bashkohen kështu batutave në rrjet për vendimin e fundit të kryeministrit Rama.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga