Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Lideri i kombëtares feston ditëlindjen, Atalanta "flet" shqip në 31-vjetorin e Gjimshitit

Shkruar nga NEWSPORT
Lideri i kombëtares feston ditëlindjen, Atalanta "flet"
Dita e sotme është e veçantë për mbrojtësin e kombëtares shqiptare. Berat Gjimshiti feston ditëlindjen. Lideri kuqezi dhe i Atalantës ka marrë urime të shumta në këtë ditë, teksa nuk mund të mungone një urim special nga skuadra italiane. Atalanta ka folur shqip në 31-vjetorin e Gjimshitit, ndërsa nuk e harron edhe flamurin shqiptarë. “Tanti auguri alla nostra montagna! ⛰️ Gëzuar ditëlindjen, Berat! Ëishing @djimsitiberat a very happy birthday! ”, shkruhet në postimin e “bergamaskëve”.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga