Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Leicester City transferon talentin spanjoll

Shkruar nga NEWSPORT
Leicester City transferon talentin spanjoll

Leicester City ka siguruar shërbimet e talentit spanjoll Uche. Kampioni i Anglisë, ka nënshkruar një kontratë 4-vjeçare me lojtarin e Rayo Vallecano-s, Raul Uche Rubio.

“Leicester do të nënshkruaj kontratë katër vjeçare me sulmuesin e Rayo Vallecanos, Uche”, shkruhej në njoftimin zyrtar të Leicester.

Talenti spanjoll do të tentojë të fitojë titullin e dytë rradhazi me kampionët e Anglisë, të cilët befasuan dhe thyen çdo parashikim të mundshëm për fituesin e trofeut të Premier League.

[gallery columns="1" size="full" ids="11085"]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga