Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

Maratona e Tiranës/ Amerikanët nga Këlcyra shumë të kënaqur: Ishte eksperiencë fantastike

Shkruar nga NEWSPORT
Maratona e Tiranës/ Amerikanët nga Këlcyra shumë të

Pjesëmarrës në Maratonën e Tiranës kanë qenë pjesë edhe shtetas të huaj. Përjashtim nuk kanë bërë as amerikanët. Pikërisht 3 amerikanë të cilët jetojnë dhe punojnë në Këlcyrë shprehen të kënaqur me garën.

"Jemi shumë të lodhur prej kësaj gare. Ne jemi këtu nga Çikago, Karolina e Veriut dhe Siatëll. Jemi shumë të gëzuar që rrimë në Shqipëri pasi këtu të gjitha janë të sjellshëm dhe mikëpritës. Do marrim pjesë sërish vitin tjetër.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga