Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

ZYRTARE/ Largimi i rradhës tek Erzeni, sulmuesi i jep lamtumirën shijakasve

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Largimi i rradhës tek Erzeni, sulmuesi i jep lamtumirën
Erzeni

Auron Ademi nuk është më një futbollist i Erzenit. Është vetë sulmuesi që njofton largimin nga shijakasit me anë të një postimi në faqen e tij në rrjete sociale.

“Përshëndetje për të gjithë! Nga sot nuk jam më pjesë e Erzenit. Falenderoj të gjithë shokët e skuadrës për këto 6 muaj. Gjithashtu falenderoj stafin, presidencën për mundësinë edhënë dhe tifozërinë e Shijakut. I uroj suksese ekipit të Erzenit dhe sa më shpejt ngjitjen në Superiore. Falemindërit Erzen”, shkruan Ademi.

23 vjeçari dardan u afrua në merkaton e janarit si një përforcim për sulmin dhe zhvilloi 10 ndshje duke shënuar edhe 1 gol në barazimin 3-3 ndaj Kukësit.

ZYRTARE/ Largimi i rradhës tek Erzeni, sulmuesi i jep lamtumirën
 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga