Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Pa trajner që pas largimit të Devollit, ikona e klubit i “shkel syrin” Kukësit

Shkruar nga NEWSPORT
Pa trajner që pas largimit të Devollit, ikona e klubit i “shkel
Kukësi 2017

Kukësi mbylli sezonin që lamë pas në një mënyrë të keqe. Klubi verilindor u rendit në vendin e fundit në tabelën e klasifikimit të Superiores, duke i shkaktuar kështu rëniën në Kategorinë e Parë.

Gjithshtu, Kukësi është pa trajner që pas largimit të Bledar Devollit. Tekniku gjirokastrit nuk ka vazhduar më bashkëpunimin me klubin verilindor, duke mos vazhduar kështu më tej si trajner i ekipit.

Por është një tjetër ish i Kukësit që i “shkel syrin”. Rraman Hallaci, një ikonë e klubit të Kukësit si futbollist dhe trajner, ka postuar në profilin e tij në Facebook një foto të ekipit verilindor, kohë kur ishte vetë trajner.

Në këtë mënyrë, duket se një “dashuri” e vjetër, do të rinisë, mes Hallaçit dhe Kukësit. Këta të fundit janë pa trajner, ndërkohë Hallaçi është i papunë, gjë që i bashkon më shumë me njëri-tjetrin.

Pa trajner që pas largimit të Devollit, ikona e klubit i “shkel
Postimi i Rraman Hallaçit

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga