Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Ekipet me mision “Superiore”, formacionet zyrtare të Flamurtari – Apolonia

Shkruar nga NEWSPORT
Ekipet me mision “Superiore”, formacionet zyrtare të Flamurtari
Flamurtari - Korabi / Vora - Apolonia

Flamurtari dhe Apolonia do të përballen me njëra-tjetrën për të zhvilluar finalen e “Play Off”. Sfida që do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”, do të startojë në orën 16:00.

Tashmë dy trajnerët, si Memushi ashtu edhe Mërgjyshi kanë vendosur për lojtarët që do të hedhin në fushë që nga minuta e parë e kësaj sfide. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtarë të Flamurtari – Apolonia.

FORMACIONET ZYRTARE
APOLONIA: Harizaj, Asllanaj, Shanaj, Trifoni, Hebeja, Musa, Repaj, Bajzade, Ndubuisi, Maksuti, Antoni | Trajner: Artan Mërgjyshi
FLAMURTARI: Teqja, Beqja, Sebastian, Souza, Ramadani, Diamanti, Frashëri, Sidibe, Kriviçiç, Batha, Pjeshka | Trajner: Eqerem Memushi

Kujtojmë që ekipi që triumfon sot, do të përballet me Laçin për shansin e fundit për t'u ngjitur në "Abissnet Superiore".

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga