Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Juventus kërkon kreun, Frosinone e Çunit dhe Ibrahimovic për surprizën e rradhës (FORMACIONET)

Shkruar nga NEWSPORT

Juventus do të përballet sot në orën 12:30 me Frosinonen në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 17-të të Serie A.

Bardhezinjtë duan 3 piëkt për të vazhduar presionin ndaj Interit në krye dhe të shkëputen nga Milani, ndërsa Frosinone nga ana tjetër do surprizën e rradhës për të vijuar me objektivin e sigurimit të mbijetesës.

Trajnerët kanë publikuar dhe formacionet zyrtare dhe shqiptarët, veç atyre tifozë të ‘Zonjës’, janë të interesuar edhe për Marvin Çunin, Arijon Ibrahimovic e Serxhio Kalaj. Fatkeqësisht asnjë nga këta lojtarë nuk do ta nsië nga e para teksa Çuni do të jetë në stol, ndërsa dy të tjerët janë të dëmtuar.

Formacionet Zytare:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga