Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Java e 18-të e La Liga, publikohen formacionet e Celta Vigo - Real Madrid

Shkruar nga NEWSPORT
Java e 18-të e La Liga, publikohen formacionet e Celta Vigo - Real Madrid

Real Madrid do ketë një ndeshje të fortë në transfertë përballë Celta Vigo për javën e 18-të të La Liga. "Merengues" duhet të kapin ritmin e Barcelonës dhe për këtë duhet të fitojnë kundër një ekipi që i ka hapur jo pak probleme në vitet e fundit. Për këtë takim janë zyrtarizuar edhe formacionet që janë si më poshtë.

Celta Vigo: Blanco, Apas, Cabral, Jonny, Gomez, Hernandez, Mallo, Radoja, Roncaglia, Sisto, Wass.

Real Madrid: Navas, Hachimi, Nacho, Varane, Marcelo, Isco, Kroos, Modric, Ronaldo, Bale, Casemiro

Tags:

BOTA LA LIGA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga