Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Inter-Milan apo City-Real? RTSH-ja sjell falas në shtëpitë tuaja gjysmëfinalen e “TITANËVE”

Shkruar nga NEWSPORT
Inter-Milan apo City-Real? RTSH-ja sjell falas në shtëpitë tuaja
Mbrëmjen e sotme do të luhet gjysmëfinalja e kthimit mes Inter dhe Milan duke nisur që nga ora 21:00. Një sfidë që do të vendosë edhe finalistin e parë të Champions League. Ndërkohë ditën e nesërme do të jetë radha e Manchester Cityt dhe Real Madrid për të bërë mes tyre edhe llogaritë e finales së Stambollit. Pikërisht sfida e “Etihad Stadium” është përzgjedhur nga RTSH Sport për t’u transmetuar LIVE. Kjo përballje duke nisur që nga ora  21:00 do të vijë falas në shtëpitë e gjithë sportdashësve shqiptar që do të kenë mundësinë të shijojnë 90 minuta spektakël mes anglezve dhe spanjollëve.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RTSH (@rtshqiptar)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga